

94,71 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
Представлений вигляд пакувального матеріалу використовується для харчових продуктів і для фасування різних груп товарів в умовах виробничих підприємств або роздрібної торгівлі. Використовуючи фасувальні пакети, можна забезпечити себе найкращими умовами для фасування, продажу та транспортування товару, а також для зберігання. Упаковка товару в зручні одноразові пакети спростить і прискорить процес, підвищить продуктивність праці фасувальників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Комсерв Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина: | 7(мкм.) |
| Мішок: | 12(рул.) |