24,68 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
Губка-шкребок Profit Зоряна пориста 5+2 шт.
Матеріал: пінополіуретан
Кількість у упаковці: 7 шт
Розмір губки: 95х65х30 мм
Колір: в асортименті
Вага упаковки: 45 г
У наборі різнокольорові губоки, які ефективно справляються з жиром, брудом і залишками їжі. Виготовлені з якісного матеріалу та вони мають зручний розмір. Ідеально підходять для миття посуду, каструль, сковорідок і кухонних поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 7 шт. |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Мішок: | 50(уп.) |