22,35 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
Зручний розмір губки дозволяє більш комфортно тримати її в руці і ретельно очищати поверхні.
Поверхня забезпечує покращене піноутворення та підвищує якість миття посуду, раковин та кухонних меблів.
Використовується спільно з миючими засобами або без них.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Мішок: | 50(уп.) |