21,95 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
Набір кухонних губок для господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення. Двошарова губка для миття посуду: м\'яка губка (для делікатного очищення поверхонь) і жорсткий шар (для сильних забруднень). Великий розмір - відмінно підходить для миття і чищення великих поверхонь. Виготовлені з пінополіуретану і поліпропіленової фібри (абразивний шар) Матеріал, що використовується гарантує тривале використання....
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 35 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Мішок: | 50(уп.) |