
16,16 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
Двошарова губка для миття посуду: м'яка губка та абразивний жорсткий шар (фібра). Продукт виготовлений з пористого, абсорбуючого матеріалу, дозволяє отримувати густу піну.
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 9 см |
| Товщина | 3 см |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Мішок: | 50(уп.) |