


32,72 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
Паперові подарункові пакети. Розмір 27*33*11см. Ціна вказана за одну штуку.
Матеріал: картон. Покриття: матова ламінація.
В наявності різноманітні малюнки і кольори.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З ручками |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Упаковка | 25(шт) |