5,77 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
Даний контейнер (пластикова пакувальна тара) найчастіше використовується для розфасування салатів, сиркових і сирних мас, кондитерських виробів (печива, цукерок, зефіру і т. д.). Блістерна упаковка для харчових продуктів, захисні пакувальні матеріали Ви можете придбати у Харкові. Виготовлення та продаж пакувальних матеріалів з доставкою по Україні.
Увага! Матеріал контейнера (харчовий полістирол) не передбачає нагрівання понад +60°С
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 230 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Полістирол |
| Основні атрибути | |
| Продаж кратна | 50(шт) |
| Об'єм: | 1700(мл) |
| Користувацькі характеристики | |
| Ящик: | 500(шт) |