35,71 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Губки кухонні для очищення забруднених поверхонь посуду. Використовуються спільно з мийними засобами або без них. Шорсткий шар губки (фібра) сприяє жорсткому впливу на поверхню посуду, очищає сильно забруднені зони без пошкоджень посуду
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Биосфера |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 100 мм |
| Тип | Средней жесткости |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество в упаковке | 6 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Основное назначение | Для посуды |
| Пользовательские характеристики | |
| Ящик: | 34(уп.) |