221,90 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Паперові подарункові пакети. Розмір: 22*23*8см. Папір з глянцевою ламінацією. Ціна вказана за упаковку - 12шт одного виду.
В наявності різноманітні малюнки і кольори. Детальніше за телефоном +380730701309, +380507190471
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Бумага |
| Тип | Пакет |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С ручками |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | 12(шт.) |