342,79 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Паперові подарувальні пакети. Розмір: 36*22 помножити на 10см, папір з глянцевою ламінацією. Ціна визначається за упаковку - 12шт одного виду.
Існує безліч малюнків і кольорів. Додаткова інформація по телефону +380730701309, +380507190471
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Бумага |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С ручками |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | 12(шт.) |