140,76 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Паперові подарункові пакети. Розмір: 8*12*3,5 див. Папір з глянцевою ламінацією. Ціна вказана за упаковку - 12шт одного виду.
В наявності різноманітні малюнки і кольори. Детальніше за телефоном +380730701309, +380507190471
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Бумага |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С ручками |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | 12(шт.) |