102,21 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Майка компанії виробляється тільки з первинної сировини, що немало важливо у наш час. Багато компаній для того, щоб заощадити і виробити більш дешевий продукт додають у майку вторинну сировину. Яке не є найбільш екологічно чистим продуктом, тому що виробляється зі сміттєвих відходів поліетилену і в деяких випадках обробляється хімією, що ніяк не можна використовувати для зберігання та перенесення харчових продуктів. Пакет майка має з обох боків спеціальні закладки - фальці, що дозволяє використовувати її для об'ємної продукції. Також, завдяки своїй конструкції, вона витримує велику вагу навіть при невеликій щільності.
За своєю формою цей пакет справді нагадує майку, звідки й отримав свою назву. Широке застосування пакет майка знайшов у продукції серійного випуску, маючи такі якості як зносостійкість, практичність, дешевизна - успішно зайняв лідируючі позиції серед продукції бюджетного сегменту.| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 220 мм |
| Тип | Пакет-майка |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 250 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Цвет | Белый |
| Материал | Полиэтилен |
| Длина | 430 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес упаковки: | 500(гр.) |
| Мешок: | 16(уп.) |