
85,49 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Пакет майка має з боків спеціальні закладки – фальци, що дозволяє використовувати її для об'ємної продукції. Також, завдяки своїй конструкції і щільності вона витримує велику вагу. За своєю формою цей пакет дійсно нагадує майку, звідки і отримав свою назву. Широке застосування пакет майка знайшов у продукції серійного випуску, володіючи такими якостями як зносостійкість, практичність, дешевизна - успішно зайняв лідируючі позиції серед продукції бюджетного сегмента.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комсерв Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет-майка |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 420 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 5 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Толщина | 51 мкм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес упаковки: | 815(гр.) |
| Мешок: | 10(уп.) |