1 917,54 ₴/мешок
Показать оптовые ценыНаша компанія пропонує вашій увазі фасувальні пакети, а також іншу пакувальну продукцію для широкого спектру споживачів. Представлений вид пакувального матеріалу використовується для продуктів харчування і для фасування різних груп товарів в умовах виробничих підприємств або роздрібної торгівлі. Використовуючи фасувальні пакети, можна забезпечити себе найкращими умовами для фасування, продажу та транспортування товару, а також для зберігання. Упаковка товару в зручні одноразові пакети спростить і прискорить процес, підвищить продуктивність праці фасувальників.
Фасувальні пакети застосовують для фасування на невеликі партії сипучих речовин (крупи, цукор, макаронні вироби), непродовольчих товарів, і для упаковки не важких продуктів. Тому фасувальні пакети знайшли широке поширення в сучасній торгівлі.
Фасувальні пакети користуються великим попитом серед споживачів. І неспроста! Ми гарантуємо високу якість поліетиленових виробів. Якщо ваш магазин заслуговує гарної репутації, то придбання фасувальних пакетів підвищить споживчий попит у вашій торговій точці. Наша продукція виробляється на сучасному обладнанні. Завдяки цьому, поліетиленові пакети для фасування є якісними і максимально міцними.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 180 мм |
| Тип | Пакет фасовочный |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 600 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Производитель | Агротехмаш |
| Цвет | Белый |
| Материал | Полиэтилен |
| Длина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 25(уп.) |
| Вес упаковки | 550(гр.) |