5,30 ₴
Минимальный заказ — 25 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Серійні пакети
Поліетиленові пакети – це один з найбільш зручних і недорогих видів упаковки для всіляких товарів. Пакети впевнено увійшли в наше життя і міцно зміцнилися в багатьох сферах діяльності: в торгівлі, в рекламі, в побуті. Насамперед, поліетиленовий пакет цікавий своєю універсальністю: покласти в нього можна практично все. З-за своєї хімічної стійкості і низьких газо - і вологопроникність він є ідеальною упаковкою для різних харчових і промислових товарів.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 440 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 5 кг |
| Длина | 450 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Тип | Пакет с петлевой ручкой |
| Количество в упаковке | 25 шт |
| Рисунки и надписи | С рисунками |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 25(шт.) |
| Мешок: | 20(уп.) |