552,11 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги SP64L є найпопулярнішим у пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу або пікнік.
| Основные | |
|---|---|
| Количество в упаковке | 100 шт |
| Объем | 960 мл |
| Длина | 218 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Высота | 41 мм |
| Производитель | Студиопак Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | фольга алюминиевая |
| Назначение | Для запекания |