
11,69 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Призначена для демонстрації легкого та верхнього одягу, а також для використання в домашніх умовах.
Тремпель виготовлений з високоякісної пластмаси.
Вішалка по краях у нижній бічній частині має гачки для зачепа за петельки штанів і спідниць. Гачок не поворотний може витримувати навантаження верхнього одягу і шкіряних курток.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для одежды (с перекладиной) |
| Сфера использования | Для личного пользования |
| Материал | Пластик |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Нет |
| Ширина | 425 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Высота | 205 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Страна производитель | Украина |