
122,39 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Величезний плюс однієї з традиційних страв у закладах швидкого харчування - картоплі фрі - у його зручності. Акуратні скибочки картоплі, поміщені в невелику картонну упаковку, дуже зручно їсти навіть на ходу.
Картонна упаковка для картоплі фрі виконує одночасно дві функції: тари для перенесення та одноразового посуду. Пакування можна поставити вертикально в пакет з їжею, що дозволяє заощадити місце та зберегти товарний вигляд вмісту. Конверт призначений як для подачі картоплі фрі при вживанні на території закладу, так і для доставки та видачі замовлень "з собою".
Завдяки щільності картону, з якого вона виготовлена, коробка не пом'якшується і не насичується вологою. Одноразовий крафт-конверт розроблений спеціально для закладів фаст-фуду і HoReCa.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Студиопак Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 140 мм |
| Высота | 50 мм |
| Материал | Картон |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Плотность бумаги | 270 г/м2 |
| Назначение | Для продуктов |
| Количество в упаковке | 50 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ящик: | 15 (уп.) |
| Упаковка | 50(шт.) |