24,68 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Губка-шкребок Profit Зоряна пориста 5+2 шт.
Матеріал: пінополіуретан
Кількість у упаковці: 7 шт
Розмір губки: 95х65х30 мм
Колір: в асортименті
Вага упаковки: 45 г
У наборі різнокольорові губоки, які ефективно справляються з жиром, брудом і залишками їжі. Виготовлені з якісного матеріалу та вони мають зручний розмір. Ідеально підходять для миття посуду, каструль, сковорідок і кухонних поверхонь.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Средней жесткости |
| Основное назначение | Для посуды |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 30 мм |
| Количество в упаковке | 7 шт |
| Производитель | Profit |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 50(уп.) |