22,35 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Зручний розмір губки дозволяє більш комфортно тримати її в руці і ретельно очищати поверхні.
Поверхня забезпечує покращене піноутворення та підвищує якість миття посуду, раковин та кухонних меблів.
Використовується спільно з миючими засобами або без них.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Средней жесткости |
| Основное назначение | Для посуды |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 40 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Производитель | Profit |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 50(уп.) |