21,95 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Набір кухонних губок для господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення. Двошарова губка для миття посуду: м\'яка губка (для делікатного очищення поверхонь) і жорсткий шар (для сильних забруднень). Великий розмір - відмінно підходить для миття і чищення великих поверхонь. Виготовлені з пінополіуретану і поліпропіленової фібри (абразивний шар) Матеріал, що використовується гарантує тривале використання....
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Средней жесткости |
| Основное назначение | Для посуды |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Высота | 35 мм |
| Количество в упаковке | 6 шт |
| Производитель | Profit |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 50(уп.) |