
16,16 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Двошарова губка для миття посуду: м'яка губка та абразивний жорсткий шар (фібра). Продукт виготовлений з пористого, абсорбуючого матеріалу, дозволяє отримувати густу піну.
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 9 см |
| Товщина | 3 см |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Средней жесткости |
| Основное назначение | Для посуды |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 30 мм |
| Количество в упаковке | 6 шт |
| Производитель | Profit |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 50(уп.) |