23,91 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Губка для миття посуду «Зірка» Pani Blysk
Зірковий блиск вашого посуду щодня!
Губки «Зірка» від Pani Blysk виготовлені з високоякісного пористого поролону, забезпечують піноутворення. Зміцнена зносостійка фібра надійно приклеєна до поролонового шару та допомагає легко відмити складні забруднення. Призначені для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Наші губки створюють густу піну, що допомагає легко і бездоганно мити посуд. Вони відзначаються високою якістю та привабливим брендовим коліром. Оберіть губки Pani Blysk для ефективного та приємного миття посуду!
Pani Blysk - коли навіть посуд сяє зірковим блиском!
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Кількість в ящику | 68 |
| Кількість штук | 6 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Средней жесткости |
| Основное назначение | Для посуды |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 35 мм |
| Количество в упаковке | 6 шт |
| Производитель | Pani Blysk |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 68(уп) |