31,10 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Комплект одноразових контейнерів із харчової алюмінієвої фольги SP64L/3 є найпопулярнішим вибором усіх господинь. Ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу або пікнік. Комплектація: 3 штук контейнерів без кришок.
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 0.96 л |
| Длина | 218 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Высота | 40 мм |
| Производитель | Студиопак Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | фольга алюминиевая |
| Назначение | Для запекания |
| Продажа кратная: | 1(уп.) |
| Ящик: | 20(уп.) |