30,95 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Комплект одноразових контейнерів із харчової алюмінієвої фольги SP62L/3 завдяки своїй довгастій формі має величезну популярність серед аматорів і професіоналів із приготування м'ясних рулетів, паштетів або випікання кондитерських виробів, рулетів, кексів і навіть хліба. Комплектація: 3 штуки контейнерів без кришок.
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 0.9 л |
| Длина | 217 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Высота | 54 мм |
| Производитель | Студиопак Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | фольга алюминиевая |
| Назначение | Для запекания |
| Продажа кратная: | 1(уп.) |
| Ящик: | 20(уп.) |