170,63 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Паперові рушники Ruta Ultra 1 рулон 3 шари білі - це вибір тих, хто цінує комфорт і якість у повсякденних речах.
Сучасна фіолетово-сіра гама підкреслює технологічність продукту.
Ефектна графіка з бризками води візуалізує силу поглинання
Формат 1 рулон і 400 аркушів — вистачає надовго. Екстра-міцний та поглинаючий 3 шаровий паперовий рушник.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РУТА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Трехслойные |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 400 шт |
| Длина листа | 22.5 см |
| Ширина листа | 15 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество метров в рулоне | 60 м |
| Диаметр гильзы | 45 мм |
| Наружный диаметр рулона | 70 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 4(уп.) |