42,78 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Двошарові паперові рушники вітчизняної торгової марки Mirus (Мірус) стануть відмінним помічником під час приготування їжі та прибирання на кухні. Засоби гігієни можуть також застосовуватися в ресторанах, кафе, барах та інших закладах. Паперові рушники виготовлені з натуральної первинної целюлози і мають високу поглинаючу здатність. Вони підходять для промокання рук від води та інших рідин, для протирання поверхонь. Паперові рушники Мірус білого кольору з тисненням приємні на дотик і прості в утилізації. Основний компонент - целюлоза - являє собою біорозкладний матеріал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirus |
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 80 шт |
| Длина листа | 15 см |
| Ширина листа | 22.5 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество метров в рулоне | 12 м |
| Диаметр гильзы | 45 мм |
| Наружный диаметр рулона | 105 мм |
| Количество в упаковке | 2 шт |
| Вес рулона/пачки | 235 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 12(уп.) |