

246,58 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Рушники паперові сьогодні стали невіддільним атрибутом туалетних кімнат, більшості громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники характеризуються високою поглинанням, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням. Паперові рушники можуть бути в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні та листові, крім того, можуть відрізнятися за колірною гамою. Матеріалом для виготовлення високоякісних рушників слугує 100% вологоміцна целюлоза. Для виробництва економкласу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура). Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Премьер |
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 150 шт |
| Длина листа | 22 см |
| Ширина листа | 21 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Диаметр гильзы | 50 мм |
| Наружный диаметр рулона | 50 мм |
| Количество в упаковке | 6 шт |
| Вес рулона/пачки | 1460 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 12(рул.) |