126,86 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Паперовий рушник Прим'єр у рулоні — економічне та практичне рішення для кухні, прибирання та повсякденної гігієни Паперові рушники в рулоні, кухонні рушники паперові, рушники Прим'єр 500 відривів, одноразові рушники, паперовий рушник для кафе та ресторанів, паперові рушники білі.
Характеристики:| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Премьер |
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 500 шт |
| Длина листа | 21 см |
| Ширина листа | 20 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Диаметр гильзы | 50 мм |
| Наружный диаметр рулона | 80 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Вес рулона/пачки | 725 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 6(уп.) |