

23,31 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Об’ємна екосумка BOX 5 з матеріалу спанбонд (флізелін) з принтом, НОВА Авоська.
Така сумка ідеальна для походів по магазинах і упаковки великої кількості продуктів. При цьому, вона міцна, містка, завдяки наявності дна і бічних складок — це робить її схожою на коробку (звідси і назва BOX).
Розмір: 5000*370 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип ткани | Спанбонд |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Максимальный вес | 12 кг |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Спанбонд |