69,57 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Пакет майка має з обох боків спеціальні закладки - фальці, що дозволяє використовувати її для об'ємної продукції. Також, завдяки своїй конструкції, вона витримує велику вагу навіть при невеликій щільності. За своєю формою цей пакет справді нагадує майку, звідки й отримав свою назву. Широке застосування пакет майка знайшов у продукції серійного випуску, маючи такі якості як зносостійкість, практичність, дешевизна - успішно зайняв лідируючі позиції серед продукції бюджетного сегменту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агротехмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет-майка |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 380 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 6 кг |
| Цвет | Розовый |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Количество в упаковке | 200 шт |
| Материалы пакета | РЕ |
| Вес упаковки | 0.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(уп.) |
| Мешок: | 40(уп.) |