51,54 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Розмір контейнера: 19х14,5х5.6см. Об'єм: 850мл. Матеріал: поліпропілен. Кришка закривається на замки-засувки з 4 сторін. Для щільного закриття кришка оснащена силіконовим ущільнювачем. Контейнер прозорий злегка забарвлений харчовим барвником темного кольору. Контейнер призначений для харчових продуктів і організації зберігання. Без упаковки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Материал | Полипропилен |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 0.85 л |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 56 мм |
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(шт.) |