56,99 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Розмір контейнера: 16,9х16,9х11см. Об'єм: 1850мл. Матеріал: поліпропілен. Кришка закривається на замки-засувки з 4 сторін. Для щільного закриття кришка оснащена силіконовим ущільнювачем. Контейнер прозорий злегка забарвлений харчовим барвником темного кольору. Контейнер призначений для харчових продуктів і організації зберігання. Без упаковки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Материал | Полипропилен |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 1.85 л |
| Длина | 169 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Высота | 110 мм |
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(шт.) |