40,87 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Розмір контейнера: 14,5х14,5х6см. Об'єм: 700мл. Матеріал: поліпропілен. Кришка закривається на замки-засувки з 4 сторін. Для щільного закриття кришка оснащена силіконовим ущільнювачем. Контейнер прозорий злегка забарвлений харчовим барвником темного кольору. Контейнер призначений для харчових продуктів і організації зберігання. Без упаковки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Материал | Полипропилен |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 0.7 л |
| Длина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 60 мм |
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(шт.) |