
30,64 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Розмір контейнера: 12,1х12,1х5,2см. Об'єм: 360мл. Матеріал: поліпропілен. Кришка закривається на замки-засувки з 4 сторін. Для щільного закриття кришка оснащена силіконовим ущільнювачем. Контейнер прозорий злегка забарвлений харчовим барвником темного кольору. Контейнер призначений для харчових продуктів і організації зберігання. Без упаковки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Материал | Полипропилен |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 0.36 л |
| Длина | 121 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Высота | 52 мм |
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(шт.) |