49,15 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Паперові подарункові пакети. Розмір: 42*32*12.5см. Ціна вказана за одну штуку. Матеріал: картон. Покриття: матова ламінація.
В наявності різноманітні малюнки і кольори.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет |
| Материал | Бумага |
| Особенности | С ручками |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | 25(шт.) |