
532,59 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Частіше за все використовуються для пакування салатів та гарячих страв, прозора кришка додає привабливості пакуванню, так ваші кулінарні скарби збережуться гарними і смачними.
Зручні розміри крафт боксу дозволяють зберігати найрізноманітніші страви.
Крафт-бокс має ряд переваг серед інших завдяки своєму привабливому вигляду та різноманіттям розмірів.
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Ланч бокс |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Цвет | Бежевый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 1600 мл |
| Длина | 211 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Высота | 60 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Довжина | 211 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка: | 50(шт.) |
| Ящик: | 4(уп.) |