183,27 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Крафтовий прямокутний контейнер, на 100% складається з якісного целюлозного картону.
Має гладку поверхню та приємний на дотик. Всередині нанесена ламінація. Жиро-і вологостійкий. Виготовлений без використання клею, не має сторонніх запахів. Може використовуватися як з гарячими продуктами, так і для розігріву в мікрохвильовій печі.
Відмінно підійде для упаковки і доставки більшої порції салату, супу, гарячого та фастфуду.
Комплектом до товару Ви можете придбати кришку для контейнера, яку знайдете у відповідному розділі сайту.
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 0.75 мл |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 50 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 50 |
| Цвет | Крафт |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка: | 50(шт.) |
| Ящик: | 6(уп.) |