4,08 ₴
Минимальный заказ — 50 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Пакет з ручкою петля - це тип продукції, що має значні переваги перед іншими видами поліетиленових пакетів. Він виглядає найбільш презентабельно, тому його часто вибирають організації, які бажають ефективно прорекламувати свої послуги. Такий вибір обумовлений можливістю друку малюнка будь-якої складності, і як наслідок, можливістю замовлення пакети з логотипом компанії. Розташування ручок не дозволяє матеріалу зминатися, пошкоджувати нанесене зображення.
Таким чином, зберігається солідність, підкреслюється імідж рекламованої організації. Завдяки міцній конструкції пакет з петлевий ручкою має тривалий термін служби, тобто є довгостроковим рекламним носієм. Споживачі вибирають ці вироби через їх великої вантажопідйомності, місткості, зручність конструкції ручок, які при носінні не ріжуть руки, а також вибір обумовлений стильним дизайном.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет с петлевой ручкой |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 380 мм |
| Длина | 410 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 5 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Рисунки и надписи | С рисунками |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 50(шт.) |
| Мешок: | 500(шт.) |