199,34 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Перед вами зручний та функціональний бокс для локшини. Локшина набула небувалої популярності завдяки в'єтнамській та тайській кухні, фастфуди з якої можна сьогодні зустріти на кожному розі. Яка упаковка найкраще підійде для готової локшини? Правильно - це картон. Крім того, дана коробка не містить клей, тому що складається з заготовки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Студиопак Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 80 мм |
| Материал | Картон |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Упаковка | Коробка |
| Плотность бумаги | 270 г/м2 |
| Назначение | Для продуктов |
| Количество в упаковке | 25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ящик: | 6(уп.) |