262,53 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Коробка для бургера ламінована картонна збірна. Витримає бургер із найсочнішою котлетою, тому що якісна ламінація запобігатиме витіканню до моменту, як бургер закінчиться.
Міцність крафт-картону 270г/м2. Розмір бокса 125*125*90мм.
Бокс для бургера розроблений спеціально для ресторанів швидкого харчування, швидко складається, практичний у використанні і має презентабельний вигляд.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Студиопак Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Ширина | 125 мм |
| Длина | 125 мм |
| Высота | 90 мм |
| Материал | Картон |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Упаковка | Коробка |
| Плотность бумаги | 270 г/м2 |
| Назначение | Для продуктов |
| Количество в упаковке | 50 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ящик: | 6(уп.) |