82,58 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Максимальне поглинання вологи, надзвичайна м'якість і дивовижна міцність — саме такі властивості паперових рушників Ruta Selecta Extra Absorb, які виробляються зі 100% натуральної сировини.
Завдяки унікальній комбінації двох різновидів тиснення RUTA Selecta поглинають вологи всемеро більше за власну вагу!
Два нижні шари з'єднані за допомогою тиснення point-to-point, що забезпечують більше поглинання вологи, а верхній декоративний шар надає полотенцям симпатичного вигляду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РУТА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Трехслойные |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 175 шт |
| Длина листа | 22.5 см |
| Ширина листа | 20.5 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Диаметр гильзы | 60 мм |
| Наружный диаметр рулона | 210 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Вес рулона/пачки | 1420 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 20(рул.) |