2,61 ₴
Минимальный заказ — 50 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Пакет із прорізною ручкою - це тип продукції, що має значні переваги перед іншими видами поліетиленових пакетів. Він виглядає найпрезентабельніше, тому його часто обирають організації, які бажають ефективно прорекламувати свої послуги. Такий вибір обумовлений можливістю друку малюнка будь-якої складності, і, як наслідок, можливістю замовлення пакета з логотипом компанії. Розташування ручок не дозволяє матеріалу змінюватися, пошкоджувати нанесене зображення. Таким чином, зберігається солідність, підкреслюється імідж рекламованої організації. Завдяки міцній конструкції пакет із прорізною ручкою має тривалий термін служби, тобто є довгостроковим рекламним носієм. Споживачі вибирають ці вироби через їхню велику вантажопідйомність, місткість, зручність конструкції ручок, які при носінні не ріжуть руки, а також вибір обумовлений стильним дизайном.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет "банан" |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 370 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 2 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Рисунки и надписи | С рисунками |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 50(шт.) |
| Мешок: | 20(уп.) |