170,48 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Продукт, який ми пропонуємо – це тришаровий папір туалетний Ruta Pure White у форматі упаковки 8 рулонів. Цей білий туалетний папір без барвників та ароматизаторів створений для людей, які цінують натуральність та мають чутливу шкіру. Використання ультра м’яких коротких листяних волокон целюлози в складі паперу забезпечує надзвичайно м’який дотик та комфорт під час використання.
Кожен рулон містить три шари паперу, що забезпечує максимальну міцність та надійність використання. Завдяки компактному розміру упаковки, цей продукт ідеально підходить для використання в домашніх умовах або в невеликих приміщеннях.
Також важливо зазначити, що наш туалетний папір більш екологічний, оскільки зроблений із сировини, яка швидше розкладається та менше шкодить довкіллю.
Ви можете придбати папір туалетний тришаровий Ruta Pure White у формі 8 рулонів вже сьогодні та насолоджуватися комфортним та безпечним використанням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РУТА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип туалетной бумаги | Рулонная на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Многослойная |
| Перфорация | Да |
| Тиснение | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество отрывов | 150 |
| Длина отрывного листа | 120 мм |
| Высота рулона | 96 мм |
| Диаметр гильзы | 50 мм |
| Наружный диаметр рулона | 100 мм |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Вес | 374 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(уп.) |