187,08 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Паперові рушники Рута Jumbo - це універсальний продукт, який використовується як для сухого, так і для вологого прибирання будь-яких поверхонь.
Рута - це оптимальне поєднання високої якості і приємної ціни.
Завдяки використанню спеціальної технології тиснення desl ці паперові рушники довго утримують в собі вологу і не рвуться.
Ruta - то є чистий комфорт!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РУТА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 500 шт |
| Длина листа | 22.5 см |
| Ширина листа | 20.5 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Диаметр гильзы | 60 мм |
| Наружный диаметр рулона | 210 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Вес рулона/пачки | 1420 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 6(рул.) |