487,62 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Крафтовий прямокутний контейнер з вікном, на 100% складається з якісного целюлозного картону.
Має гладку поверхню і приємний на дотик.
Жиро-і вологостійкий.
Не має сторонніх запахів.
Може використовуватися як з гарячими продуктами, так і для розігріву в мікрохвильовій печі.
Відмінно підійде для упаковки і доставки невеликих порцій їжі.
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 0.9 л |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Высота | 50 мм |
| Количество в упаковке | 50 |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Вид одноразовой посуды | Креманка/салатница |
| Довжина верху: | 175 мм |
| Довжина низу: | 150 мм |
| Ширина верху: | 135 мм |
| Ширина низу: | 118 мм |
| Висота | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка: | 50(шт.) |
| Ящик: | 6(уп.) |