117,65 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Пластикова прозора кришка для контейнера 500мл.
Кришка щільно сідає на контейнер, не даючи страві протекти. Кришка виготовлена з PET. Її не рекомендується використовувати для гарячих продуктів і розігріву в мікрохвильовій печі.
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Ширина | 125 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Длина | 170 мм |
| Вид одноразовой посуды | Крышка для салатницы |
| Довжина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ящик: | 6(уп.) |