154,37 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Крафтовий прямокутний контейнер, на 100% складається з якісного целюлозного картону.
Має гладку поверхню та приємний на дотик. Всередині нанесена ламінація. Жиро-і вологостійкий. Виготовлений без використання клею, не має сторонніх запахів. Може використовуватися як з гарячими продуктами, так і для розігріву в мікрохвильовій печі.
Відмінно підійде для упаковки і доставки більшої порції салату, супу, гарячого та фастфуду.
Комплектом до товару Ви можете придбати кришку для контейнера, яку знайдете у відповідному розділі сайту.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 0.5 мл |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 42 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Вид одноразовой посуды | Креманка/салатница |
| Длина | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка: | 50(шт.) |
| Ящик: | 6(уп.) |