125,90 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Мега зручно підтримувати чистоту на кухні з паперовими рушниками RUTA MAX. 2-шарові листи виготовлені зі 100% целюлози, що гарантує виняткову м'якість та надійність. А завдяки тисненню point-to-point вони поглинають в рази більше вологи.
До того ж у мax рулоні аж 300 відривів, тож однієї упаковки вистачить надовго.
Паперові рушники RUTA MAX відмінно впораються з приготуванням страв, витиранням посуду, прибиранням скляних поверхонь та дзеркал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РУТА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип бумажных полотенец | Рулонные на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Количество листов в пачке/отрывов в рулоне | 300 шт |
| Длина листа | 24.5 см |
| Ширина листа | 20.5 см |
| Тиснение | Да |
| Перфорация | Да |
| Цвет | Белый |
| Диаметр гильзы | 45 мм |
| Наружный диаметр рулона | 150 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Вес рулона/пачки | 534 г |
| Габаритные размеры упаковки | |
| Вес | 534 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 10(рул.) |