71,81 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Хочете відчувати м’якість і комфорт кожен раз, коли ви відвідуєте туалет? Тоді вам точно потрібен туалетний папір Ruta Pure White! Це натуральний білий туалетний папір без барвників та ароматизаторів, що підійде для всіх, хто цінує натуральність і має чутливу шкіру.
Ruta Pure White – це тришаровий туалетний папір, що виготовлений з натуральних коротких волокон целюлози, що забезпечує його високу м’якість та комфорт. Кожен аркуш цього туалетного паперу – це ідеальне поєднання м’якості та міцності, що забезпечує максимальний комфорт при використанні.
Крім того, цей туалетний папір Ruta Pure White доступний у компактній упаковці на 4 рулони, що дає можливість купити необхідну кількість паперу для особистого використання.
Отже, якщо ви шукаєте натуральний туалетний папір, що забезпечить м’якість та комфорт, то Папір туалетний тришаровий Ruta Pure White – це саме те, що вам потрібно! Купуйте його прямо зараз та відчуйте різницю!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РУТА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип туалетной бумаги | Рулонная на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Многослойная |
| Перфорация | Да |
| Тиснение | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество отрывов | 150 |
| Длина отрывного листа | 120 мм |
| Высота рулона | 96 мм |
| Диаметр гильзы | 50 мм |
| Наружный диаметр рулона | 100 мм |
| Количество в упаковке | 4 шт |
| Вес | 374 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(уп.) |